Tento web je na predaj. V prípade záujmu nás neváhajte kontaktovať.

Wellness v Senci stále maká – pribudli dve infrasauny

4.12. 2013Denisa2060x0

SAI Wellness v Seneci

Prišla jeseň a s ním aj daždivé počasie. Ako to už býva, s týmto nečasom prichádzajú na ľudí aj rôzne chute a nechute. Hlavne chuť zašiť sa do postele a nič nerobiť a nechuť pracovať a tie sa stupňujú spolu so zhoršujúcim sa počasím.

My sme počasiu, kedy ani psa nie je hodno vyhnať,  dali príjemný krycí názov – wellness počasie :).

Pred pár dňami, keď bol opäť jeden z tých wellness dní, usúdili sme, že treba ísť trochu prehriať kosti a zrelaxovať do sauny. Po dlhom čase sme teda zavítali do nášho obľúbeného Sai wellness v Senci.

Vôbec sa netajíme, že k tomuto wellnessu máme akýsi zvláštny citový vzťah. Nie len pre jeho príjemný vzdušný dizajn a rozmanitosť sáun, ale aj pre to, že majitelia tohto wellnessu nespia na vavrínoch a z času na čas, niečo opravia, vylepšia, prirobia…

Vždy, keď sme do wellnessu v Senci prišli po dlhšej dobe, tak nás niečo prekvapilo, no tento krát sme teda zízali poriadne. Vo wellnesse pribudli dve nové infra sauny. Aj keď nie sme práve fanúšikmi tohto druhu sáun, kvitujem majiteľom, že si všimli permanentnú tlačenicu v jednej pôvodnej malej infrasaune a rozhodli sa prerobiť takmer  nevyužívanú relaxačnú miestnosť, na príjemné dve infrasauny.

Za tento prírastok dávame wellnessu v Senci ďalšie plusové body a sme zvedaví, čím nás prekvapí nabudúce.

Prečítajte si aj najnovšiu recenziu na Sai wellness Senec >>>

Patríte aj vy k fanúšikom Sai wellness v Senci? Čo sa vám na tomto wellnesse páči a čo by ste naopak vylepšili, môžete napísať do komentárov. 


Booking.com

K wellnessu som pričuchla pred pár rokmi. Najprv to boli sporadické návštevy, ktoré sa postupne stávali čoraz častejšími. Dnes je pre mňa wellness najlepšou odmenou a aj najväčším koníčkom :)
Booking.com
Komentáre

Pridať komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Vaše osobní údaje budou použity pouze pro účely zpracování tohoto komentáře.