Súkromný wellness v hoteli Marrol’s – RELAX CENTRUM JASMINE SPA

10.3. 2014 Zuzka 8186x 0

Hotel Marrols - wellness

Podľa hodnotení našich známych, ktorí si pravidelne zvyknú dopriať luxus súkromného wellnessu v Jasmine Spa v hoteli Marrol’s, sme sa aj my rozhodli v jeden piatok luxusne “zwellnesovať”.

Relaxačné centrum Jasmine Spa je našťastie určené aj pre hostí, ktorí nie sú ubytovaní v hoteli.  Potrebujeme: 1 telefonát do hotela, ktorým si rezervujeme spa len pre seba a dostaviť sa v daný čas na adresu hotela.

Verte mi, od doby, keď prekročíte prah hotela, začnú sa s vami diať wellness zázraky a nič viac nebude potrebné (ak tak len nastaviť si budík na plánovaný čas odchodu, minimálna doba pobytu sú 2 hodiny).

Tento náš nezabudnuteľný 2-hodinový pobyt by som vlastnými slovami opísala ako “wellness wellnessov”. Prečo tak vzletne? Slovo wellness pochádza z anglického slovného spojenia well-being a v pravom zmysle slova znamená “cítiť sa dobre” a byť v súlade sám so sebou na všetkých siedmych úrovniach (o tom niekedy nabudúce).

Chápem, že mnohí môžu argumentovať, že cítiť dobre sa môžu predsa aj pred televíziou a nemusia za to zaplatiť nekresťanské peniaze. Otázkou je, či sa takíto ľudia cítia vôbec vyrovnane a v súlade sami so sebou. No a pretože my sme aktívni hľadači miest, o ktorých si myslíme, že tam sa ten well-being dá dosiahnuť a pocítiť všetkými zmyslami a na všetkých úrovniach, vyťahujeme toto eso, ktorým je Jasmine Spa.

wellnees v Hoteli Marrols - občerstvenie

Pred vstupom do v Jasmine Spa v hoteli Marrol’s človek ocení promptné vybavenie na recepcii. Počkať, vlastne tam sme sa ani nedostali, do spa nás zaviedol hotelový poslík, ktorý vedel o našom príchode a už nás očakával pred vchodom.

Hlava ocení  úžasnú letnú terasu, ktorá mňa osobne v prvom momente zaujala ešte viac ako interiér. Celkom dlhú chvíľu som si tam len tak sedela a uvedomovala si ako sa jedna prebytočná myšlienka vytráca za druhou. Telo ocení vkusne naaranžované ovocné osvieženie, ktoré na nás čakalo spolu s nápojom bohov na bare. Nenechali sme sa dvakrát núkať.

Myseľ ocení absolútne tiché prostredie a atmosféru pohody a kľudu. Tyrkysovo-zlaté mozaikové kachličky pôsobili kráľovsky a ako králi sme sa aj cítili. Zmes tých najlepších wellness pocitov dotvorila sauna. Omámení, zrelaxovaní a odblokovaní sme si sľúbili, že sa tu pri najbližšej príležitosti objednáme znova. Nech si to oťukneme na druhý krát. 🙂

Plusy:

  •  Bočné a spodné hydromasážne trysky, ktorými si môžete zacieliť partiu na tele a hydromasáž vám ju uvoľní.
  •  Nadštandardne vybavené zariadenie na osobnú hygienu.
  •  Mozaikový dizajn.
  •  Terasa s hojdačkou.
  •  Hotelový poslík profesionál, ktorý nás po príchode zaviedol rovno do wellness miestnosti bez vybavovania na recepcii.

Mínusy:

  •  Cena, ktorá sa pohybuje od 8:00 – do 14:00 70 € / 2 hod., od 14:00 – do 22:00 100 € / 2 hod.
  •  Podhladinové osvetlenie nefungovalo. (Alebo sme ho nevedeli zapnúť.)
  •  Solárium, ktorému sa bežne snažíme vyhnúť kvôli jeho škodlivým účinkom.

Čo na záver o wellness Jasmine Spa v hoteli Marrol’s?

Za wellness kvalitu v top hoteli na Slovensku sa platí. Nebyť však programu, ktorý sme mali potom, určite by sme si ešte hodinku priplatili. Nečakali nás žiadne nemilé prekvapenia typu “za toto sme zaplatili 70€?”. Práve naopak, všetko bolo dokonalé a ten “feeling”, že je tá paráda len a len pre nás, nám úspešne predali. Hodnotíme 5* bez váhania.

Čistota: * * * * *
Ochota personálu: * * * * *
Príjemnosť prostredia: * * * * *
Kvalita sáun: * * * * *
Dizajn: * * * * *
Pomer cena /služby: * * * * *
Celkovo: * * * * *

Ak ste aj vy boli vo wellnesse v Jasmine Spa v hoteli Marrol’s? Prispejte aj vy svojimi zážitkami v komentároch pod článkom.Booking.com

Mojím snom je vyskúšať všetky wellness slasti na svete. A keď ich budem skúšať, vždy vám o tom dám vedieť, aby vám nič neuniklo. :) Pozývam vás aj na môj blog www.zuzkabuska.sk.
Booking.com
Komentáre

Pridať komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Vaše osobní údaje budou použity pouze pro účely zpracování tohoto komentáře.