Tento web je na predaj. V prípade záujmu nás neváhajte kontaktovať.

Privátne wellness v Hoteli Premium – jedenkrát stačilo

22.9. 2013Denisa9644x1

Opäť nás dostali 🙂  Ponuka 2 hodinového privátneho wellnessu so šampanským s jahodami vo vírivke a predstava, že toto všetko si môžeme vychutnať úplne sami, bola ten najväčší argument.

Ponuka 4* Hotela Premium v bratislavskom Ružinove sľubovala, že o zážitok bude postarané. Zážitok to síce bol, ale vôbec nie taký, aký sme chceli.

wellness v Hoteli Premium

Wellness v Hoteli Premium je ďalšie wellness z kategórie „sklad v suteréne prerobený na wellness“. Nebolo by na tom nič zlé, veď niektorým hotelom sa podarila premena pivnice na elegantné wellness celkom bravúrne, no v tomto prípade to nie je celkom ukážkový prípad.

Dispozičné riešenie wellnessu je ešte stále jedno z tých lepších v rámci možností, no prevedenie bolo akoby hlavným architektom bol brouk Pytlík. Náš dojem sa za necelé dve hodiny zmenil z waw na poďme domov.  Ale poďme pekne od začiatku.

Po príchode do hotela nás recepčný zaviedol do suterénu do šatne. Tu už bol pripravený župan, uterák, plachta a prapodivné jednorazové skladacie šľapky. A samozrejme kľúč od wellnessu, aby sme mali 100%tný pocit súkromia.

Skladacie šľapky

Vo vedľajšej miestnosti na nás už čakala vírivka s so šampanským. Po jahodách ani stopy a lacný šumák ako šampanské nebol žiadny luxus. Luxus nebola ani vírivka – bola to väčšia vaňa so zopár tryskami, málom vlažnej vody a špinavými bokmi vane. 2 minúty a stačilo. Skúsili sme radšej saunu.

Hotel Premium má na výber vo wellnesse dve sauny – jednu fínsku a jednu parnú. Obidve boli celkom slušné, vo fínskej by sa však zišiel vymeniť rošt, ktorého farba sa pomaly, ale isto blíži k čiernej.

Na schladenie bola sprcha so závesom, presne ako doma  :).

Vírivka bola antisexi a tak na odpočinok zostávala oddychová miestnosť s dvoma posteľami a dvoma sklápacími kreslami. Pre mňa bola posteľ nepríťažlivá, už od pohľadu bolo jasné, že má niečo za sebou. Obidve postele boli dobre vyspádované do seba, možno aby sa zaľúbenci k sebe lepšie nahrnuli? Neviem, no bolo to ako ležať pozdĺž kopca.

Na stolíku bol aj džbán s vodou a jedálny lístok, keby náhodou dostal niekto na niečo po saune chuť.

Wellness v Hoteli Premium v Bratislave

Dizajn wellnessu v Hoteli Premium bol vo veľkej miere improvizovaný, ako keby ho robil nejaký zručnejší kutil u seba doma, rozhodne to však nebolo na úrovni 4* hotela.

Uspávankou tiež nebola turecká či aká orientálna hudba, ktorá tu hrala. Aj zvuk ako keby niekto otváral dvere, ktorý sa pravidelne ozýval, bol dosť stresujúci. Jediné, čo prispievalo k útulnej pohodovej atmosfére, boli sviečky po celom wellnesse.

Plusy:

 • Privátne wellness
 • Župan, osuška, plachta a šľapky v cene
 • Džbán vody a šampanské

Mínusy:

 • Slabá vírivka
 • Krivé postele
 • Dizajn

Čo na záver o Hoteli Prémium v Bratislave?

Wellness tohto hotela rozhodne nie je na úrovni 4*. Prvotné nadšenie opadlo po 10 minútach a my sme sa po 1 hodine začali nudiť (a to sa nám teda príliš často nestáva!) Spoločne sme skonštatovali, že je to v podstate neštandardne nadštandardný hodinový apartmán za 30€ pre páriky, ktoré si nemajú kde užiť milostné radovánky. Za plnú cenu 56€ sú však v Bratislave o mnoho lepšie wellnessy.

Čistota: * * * *
Ochota personálu: * * * *
Príjemnosť prostredia: * *
Kvalita sáun: * * * *
Dizajn: * * *
Pomer cena /služby: * * *
Celkovo: * * *

Vyskúšali ste už wellness v Hoteli Prémium v Bratislave? Ako ste boli spokojní? Svoje názory môžete napísať do komentárov pod článkom.
Booking.com

K wellnessu som pričuchla pred pár rokmi. Najprv to boli sporadické návštevy, ktoré sa postupne stávali čoraz častejšími. Dnes je pre mňa wellness najlepšou odmenou a aj najväčším koníčkom :)
Booking.com
Komentáre
 1. Ivan píše:

  Boli sme dva krát.Prvý krát sa nám páčilo a tak sme sa vrátili znova.
  Druhý krát to už bolo trochu o inom.Hneď na začiatku nám znepríjemnila pobyt absencia šlapiek.Vraj sa minuli a prídu im až o dva dni. OK …stať sa môže, ale minimálne nám mohli dať vedieť aby sme sa podľa toho zariadili a doniesli si prípadne vlastné.Namiesto toho sme tam museli behať bosí a ktovie koľko ľudí tam bolo takto pred nami.
  Nejak sme s tým zmierili a užívali výrivku . ..teda až do doby, kým som sa nenačiahol po šampanské.Kupodivu bolo otvorené a do polovice vypité. ..musel som sa teda znova obliecť a vyjsť na recepciu pre nové. …ževraj kolegyňa zabudla doplniť. …tak snáď nezabudla vypustiť aspoň výrivku pred tým než sme prišli.
  Záver: Príjemné wellness so súkromím, avšak majitel by si mal dať väčší pozor na personál.

Pridať komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Vaše osobní údaje budou použity pouze pro účely zpracování tohoto komentáře.