Tento web je na predaj. V prípade záujmu nás neváhajte kontaktovať.

Dopravné správy vo wellnesse? V Galandii zaručené!

9.2. 2014Denisa4176x0

Termal Park Galandia
Za oknami uzimené počasie, na zozname kopec práce a v hlave predstava saunového oddychu, ktorú nie a nie vypudiť. Potvora jedna, zase nás dostala! Prinútila nás vyhrabať auto spod snehu a vyraziť za wellnessom.

Keďže bolo práve sobotňajšie doobedie, bolo nám jasné, že náš obľúbený wellness v Senci bude tradične praskať vo švíkoch.  Ako malú alternatívu sme zvolili neveľké wellness v Galante – Termal parku Galandia. V Galandii sme boli ešte pred niekoľkými mesiacmi a tak sme boli zvedaví, či sa niečo zmenilo. Na naše poľutovanie sa nezmenilo vôbec nič, dokonca ani návštevníci!

Wellness v Galandii nepatrí práve medzi najväčšie. Veľkostne aj dizajnovo by som ho prirovnala k domácemu wellnessu. Povedala by som, že vyzerá tak domácky útulne, ako z pod rúk šikovného kutila, ktorý si doma postavil fínsku, infra a parnú saunu.

Aj návštevníci sú tu ako doma. Najmä jeden pán, ktorý ústam teda nedáva nadarmo jesť :). Stretli sme ho pri našej prvej návšteve a stretli sme ho zas. Nie že by sme nemali radi urozprávaných ľudí, práve naopak, ale keď s nami niekto v saune začne viesť rozhovor –  monológ, tak to nie je teda naša šálka kávy.

Termal park Galandia

Navyše ak sa dotyčný nepretržite vyžíva v roztieraní a prskaní svojho potu po tele a okolí, tak to teda už preteká aj náš pohár. (Mimochodom, z rozprávania dotyčného vieme, že sem chodí  v čase obeda, pretože vtedy je tam málo ľudí.)

Nič to, nastavili sme si striedačku v saune s pánom tak, aby sme sa míňali. Rušivejšie ako čvachtanie potu však bolo rádio Express. Relax pri dopravných správach a debate o kandidátoch na prezidenta je teda niečo! Teda lepšie povedané nič moc.

Keď sme rádio vo wellnesse v Galandii počuli prvý krát, tak sme si vraveli, že to je asi náhoda a nejaký zamestnanec zabudol nahodiť cédečko, avšak po druhý krát… To už na náhodu neuhrajú.

Fínska a infra sauna boli celkom v pohode, do parnej sme len nakukli, lebo para vinúca sa zo sauny mala mierne podivný zápach. Po saune sa dá osprchovať v súkromnom salóniku po zastretí sprchovacieho závesu. Celkom praktické riešenie. Okrem toho tu majú aj veľkú drevenú kaďu na ochladenie, avšak aj tá už má niečo odžité.

Termal park Galandia v Galante

Oddychová miestnosť je útulná asi ako vysťahovaná kancelária. Holé modré steny, studená podlaha, umelý kvet, kancelárske žalúzie a výhľad na kontajnerové stojisko. Nuž, aspoň lehátka majú preklápacie.

Aby sme však neboli takí negativisti spomíname aj

Plusy wellness v Aquaparku Galandia:

  • Plachta v cene
  • Nízka cena vstupného (2h za 7€)
  • Automat na vodu
  • Ochladzovacia kaďa
  • Možnosť masáže
  • vyžitie v aquaparku pre deti

Mínusy wellness v Aquaparku Galandia:

  • Rádio express v saune
  • Toalety mimo wellnessu

Plus/Mínus wellness v Aquaparku Galandia:

  • Vstup aj pre deti

Ako hodnotíme wellness v Galandii

Tento wellness nepatrí práve do rebríčka najlepších, čo na Slovensku máme. Detaily robia celok a tu by detaily potrebovali vyladiť. Avšak ako finančne prijateľná možnosť pravidelne sa saunovať nemusí byť Galandia zlá voľba. Veríme, že vedenie aquaparku Galandia niečo s drobnosťami, ktoré sa dajú ľahko vylepšiť, niečo naozaj spravia a pri budúcej zástavke po ceste okolo nás milo prekvapí.

Celkové hodnotenie wellnessu v Termal parku Galandia:

Čistota: * * * * *
Ochota personálu: * * * * *
Príjemnosť prostredia: * * *
Kvalita sáun: * * * *
Dizajn: * * *
Pomer cena /služby: * * * * *
Celkovo: * * * *

Aký názor máte vy na wellness v Galandii? So svojimi postrehmi a skúsenosťami sa môžete podeliť v komentároch pod článkom.Booking.com

K wellnessu som pričuchla pred pár rokmi. Najprv to boli sporadické návštevy, ktoré sa postupne stávali čoraz častejšími. Dnes je pre mňa wellness najlepšou odmenou a aj najväčším koníčkom :)
Booking.com
Komentáre

Pridať komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Vaše osobní údaje budou použity pouze pro účely zpracování tohoto komentáře.