Tento web je na predaj. V prípade záujmu nás neváhajte kontaktovať.

TOP 5 wellness recenzií na stránke Milujeme wellness. Inšpirujte sa :)

23.6. 2016Denisa6304x0

Máte radi len to najlepšie z najlepšieho? Tak to si v tomto článku budeme iste rozumieť 🙂 V tomto článku na vás čaká výber 5 najčítanejších recenzií zo stránky Milujeme wellness.

Vo výbere nájdete inšpiráciu ako na skvelé aquaparky a jedinečné kúpaliská, ktoré sa na horúci víkend určite hodia, tak aj tipy na saunový relax 🙂

Mimochodom – vedeli ste, že ak sa budete pravidelne saunovať aj v lete, tak sa počas horúcich letných dní budete menej potiť? 

Znie to prinajmenšom trošku čudne, ale je to tak 🙂 Aj keď to môžem vlastným telom potvrdiť (máme to s Martinom otestované), nie je to len výplod mojej hlavy. Tento fakt potvrdzujú aj hlavy študované, preto šup šup pekne do sauny, aj keď je vonku pekne pripeká.

Nielenže si v saune skvele oddýchnete, ale budete si pripadať ako páni wellnessu. Keďže o tejto saunovacej letnej fintičke vie málo kto, tak v lete wellnessy a sauny takmer zívajú prázdnotou, takže sa môžete rozťahovať kade tade 🙂

Poďme však už na sľúbenú Top päťku: 

# 1. Toto sa oplatí zažiť! Hajdúszoboszló – najväčší aquapark v Strednej Európe

Miesto číslo jeden s pomedzi najčítanejších a najlajkovanejších recenzií na Milujeme wellness obsadil úplne suverénne článok Toto sa oplatí zažiť! Hajdúszoboszló – najväčší aquapark v Strednej Európe a musím povedať, že právom.

Hungarospa Hajduszoboszló

Tento článok si od vás vyslúžil viac ako 24 tisíc “páči sa mi” a zdieľaní. Niet sa čomu diviť – aquapark a kúpele v maďarskom Hajdúszoboszló sú naozaj výnimočné a odporúčam ho každému ako jednu z najdostupnejší letných destinácií.

Veď presvedčte sa sami a prečítajte si recenziu >>>

 

# 2. Miskolc-Tapolca: Kúpanie v jaskynnom labyrinte

Na druhom mieste najobľúbenejších recenzií (ale hlavne miest na parádny relax) sa pýši opäť článok o maďarských kúpeľoch – kúpeľoch v Miskolc-Tapolci (po Slovensky v Miškovci).

Jaskynné kúpele - Miskolc-Tapolca, Maďarsko

Toto miesto vás doslova uchváti svojou jedinečnosťou a nádherou. Plávať v jaskynnom labyrinte a relaxovať v rôznych zákutiach v skalách, je skrátka niečo extra.

Toto “wellness miesto” sa vám páčil na toľko, že ste mu udelili až viac ako 17 tisíc páči sa mi. Tešíme sa 🙂

A teraz si poďte pozrieť celú recenziu >>>

# 3. TOTO je absolútne NAJLEPŠIE WELLNESS, aké sme zažili!

Na ďalšej priečke zoznamu toho naj tróni článok TOTO je absolútne NAJLEPŠIE WELLNESS, aké sme zažili! A musím povedať, že wellness, ktorého sa táto recenzia týka, je skutočne naša topka.

Wellness Infinit Maximus v Brne

Infinit Wellness v Rezorte Maximus v Brne je skrátka prepracované do každého detailíku a ani my – dvaja wellnessoví vandráci, ktorí si už čo to v saune odsedeli – nemáme tomtuo wellnessu vôbec čo vytknúť. Inak povedané, vrelo ho odporúčame 🙂

Celý článok o Infinit Wellness v Brne nájdete tu >>>

# 4. Darovanský dvůr: Toto sme ešte vo wellness nezažili! Čo je inde tabu, tu má svoju miestnosť

Do prvej päťky sa vďaka vám dostal aj článok na wellness v českom rezorte Darovanský dvůr. Intímna miestnosť vo wellness vyvolá v nejednej hlave všelijaké predstavy 🙂

Rezort Darovanský dvůr- wellness

Treba však povedať, že aj toto wellness si svoje miestečko zaslúži právom. Dizajn rímskych kúpeľov, občerstvenie a príjemná atmosféra si svojich návštevníkov pekne rozmazná.

Článok Toto sme ešte vo wellness nezažili! Čo je inde tabu, tu má svoju miestnosť si prečítajte tu >>>

# 5. Hotel Kaskády: wellness, z ktorého sa Vám nebude chcieť odísť

Aj keď tesne, ale predsa len sa do výberu článkov, ktoré sa vám najviac páčili a počastovali ste ich najväčším počtom “páči sami” sa prebojoval aj jeden náš – slovenský wellness v Hoteli Kaskády.

Kaskády hotel & spa rezort

Wellness v hoteli Kaskády si nás doslova získal a vôbec sa ho nebojíme označiť za jeden z najlepších na Slovensku. My sme si ho dokonca zamilovali viac, než preslávený Grand hotel Permon.

Množstvo sáun a bazénov, procedúr a atrakcií vo wellnesse v Kaskádach si vás získa skôr než by ste čakali.

Ćlánok Hotel Kaskády: wellness, z ktorého sa Vám nebude chcieť odísť nájdete tu >>>

V tesnom závese za článkom o wellness v Hoteli Kaskády sa nachádza množstvo ďalších skvelých recenzií, ktoré vám môžu byť príjemnou inšpiráciou 🙂 Doslova si dýchajú jeden druhému na krk, tak pokojne si zalúskajte aj v radoch ostatných recenzií 🙂

Ktorý článok/recenzia sa vám na stránke Milujeme wellness najviac páči? Napíšte nám ho do komentárov 🙂

 


Booking.com

K wellnessu som pričuchla pred pár rokmi. Najprv to boli sporadické návštevy, ktoré sa postupne stávali čoraz častejšími. Dnes je pre mňa wellness najlepšou odmenou a aj najväčším koníčkom :)
Booking.com
Komentáre

Pridať komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Vaše osobní údaje budou použity pouze pro účely zpracování tohoto komentáře.