Denisa Holičova a Martin MažárNepijeme, nefajčíme, jediná naša (ne)resť je wellness. No dobre, nie až tak jediná, ale jedna z najväčších 🙂 .

 

K wellnessu a saunovaniu sme pričuchli pred pár rokmi ako turistickí návštevníci hotelového wellnessu spolu s mojím priateľom. Občasné návštevy sauny sa postupne stávali častejšími a čoraz viac sme si tento pôžitok začali vychutnávať. Objavili sme čaro relaxu a podriemkania si po saune a pobadali sme účinky saunovania aj na vlastnom tele. Dnes je wellness naším týždenným rituálom blaženosti 🙂 .

 

Návštevy wellnessu sa postupne stali aj naším zberateľským koníčkom. Niekto zbiera známky, niekto hrnčeky, my zbierame wellnessy. Túžba mať zbierku stále väčšiu a väčšiu je nezastaviteľná (zberatelia určite vedia, o čom hovoríme :)) a tak podliehame tejto legálnej droge kde sa len dá.

 

Aby sme túto zberateľskú vášeň zúžitkovali ešte viac, rozhodli sme sa založiť stránku milujemewellnes.sk pre všetkých, ktorí sa chcú dozvedieť viac o slovenských aj zahraničných wellnessoch, o tom, ako sa saunovať a čo z toho budú mať a o všetkom, čo sa dá po ceste za relaxom zažiť a vidieť.

 

Okrem wellnessovania milujeme cestovanie a dobré jedlo 🙂 Bažíme po zážitkoch ako hladný po chlebe 🙂

 

Veríme, že táto stránka vám pomôže vybrať ten správny wellness, zlepšiť pocit zo saunovania a spríjemniť si cestu za wellnessom výnimočnými zastávkami.

 

Ak by ste chceli niekedy poradiť, kam sa vybrať,  alebo máte námety a pripomienky na túto stránku, pokojne nám napíšte email alebo komentár pod článok. Taktiež ak chcete s nami spolupracovať, neváhajte nás osloviť 🙂

 

Čo dodať na záver?

 

Všetci sa zídeme raz v jednej posteli – ehm, vlastne v saune? 🙂

 

Do saunovania!

martin a deni

Denisa Holičová a Martin Mažár